Gazi Mahallesi Nakliyat | Tel: 0532 723 84 78 | Nakliyat365

Gazi Mahallesi Nakliyat | Tel: 0532 723 84 78

Gazi mahallesi nakliyat olarak evden eve, ofis taşıma, parça eşya taşıma ve her türlü yükünüz itina ile taşınır. 1995 yılından beri Gazi mahallesi nakliyat olarak binlerce müşterimizin işini yaptık ve çalıştığımız kişiler nakliye işinden memnun kalmışlardır. Öyle ki müşterilerimiz bizi yakın çevresine tavsiye ederek piyasada önemli yerlere gelmemize ön ayak oldular.

Prensip sahibi ve her zaman müşteri odaklı çalışmamızı hep ön planda tuttuk. Gazi mahallesi ucuz nakliye prensibi ve müşteri memnuniyetiniz bize her zaman bir adım öteye taşıdı. İstanbul evden eve nakliyat firması arıyorsanız bizden fiyat almadan ev taşımayın.

Uzun yıllar piyasada tutunmamız, bizi seven ve bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimiz sayesinde olmuştur. İşini severek yapan ve her zaman müşteri odaklı çalışan ekibimizle sizinle iş yapmaktan onur duyarız.

Neden Gazi Mahallesi Nakliyat

Gazi Mahallesi nakliyeci olarak önem taşıyoruz. Bizim en önemli özelliğimiz sizin eşyanızı kendi eşyamız gibi özenle ve titizlikle taşımamız. Ayrıca Gazi mahallesindeki birçok firmadan daha uygun fiyata nakliye işlerini yapıyoruz. Siz düşünün biz taşıyalım prensibi ile yirmi yılı aşkın bir süredir, nakliye işleri ile uğraşıyoruz. Bizden fiyat almadan ev eşyası taşımayın. Eşyalarınızın zarar görmemesi için özenle ve dikkatlice taşıma işleminiz yapılır.

evden eve nakliyat

evden eve nakliyat

Birçok kişi nakliye işini yaptırmadan önce korku dolu bir süreçten geçer ve nasıl bir yol izlenip iyi bir nakliye firması bulmak için çaba sarf eder. Biz yılların verdiği bilgi, tecrübe ve özveri ile müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Eşyalarınızı anlaşmaya göre; paketleme, ambalajlama ve yumuşak battaniye ile sararak taşıma işlemini yaparız. Her türlü kaba, küçük veya büyük eşyalarınız dikkatlice toparlanıp, kamyona yüklenir.

Gazi Mahallesi Nakliye Fiyatları Neye Göre Belirlenir

Geniş servis ağımızla sadece Gazi Mahallesi nakliye değil İstanbul’un her yerinde nakliye işlerini yapıyoruz. Nakliye fiyatları evden eve göre değişiklik göstermektedir. Örneğin; giriş kattan alınan bir ev eşyası, yine giriş kata taşınacaksa fiyat ona göre belirlenir. Ayrıca evden eve nakliyatta mesafeye göre de fiyatlar belirlenir. Eşyanın büyüklüğüne göre, eleman sayısı hesaplanır ve bu duruma göre eleman ayarlanır. Sonuç olarak nakliye fiyatları, evin büyüklüğüne, eşyanın çokluğuna veya azlığına, binanın kaçıncı katından kaçıncı katına taşınacağına ve asansörlü olup olmadığı gibi faktörler göz önüne alınır.

evden eve nakliyat

evden eve nakliyat

Etiketler: , , , ,

Bu yazı için 5 yorum yapıldı:

 1. Serdal dedi ki:

  Çok başarlı bir nakliye firması. Hem şahıs olarak hem iş olarak kendi evini taşırmışçasına özverili iş yapan bir firma ve kişi. Gazi mahallesinde nakliyeci arıyorsanız. Bu abi ile mutlaka çalışmalısınız.

 2. Murat dedi ki:

  Arif abi ile çalıştık. 5 kişiden fiyat aldım en uygun fiyatı o verdi. İşim yine düşerse tekrar çalışmak isterim.

  1. Harun dedi ki:

   Evert arif abiyi bana biri tavsiye etmişti. Çok iyi biri işini severek yapıyor.

 3. Gülsüm dedi ki:

  Gazi mahallesinde yeşilpınara ev taşıdık. Uygun ve hızlı oldu. Çok memnun kaldık tavsiye ederim.

 4. Bu tasarımı yaptığım için gerçekten çok mutluyum. Bu site sayesinde bu esnaf abimizin işleri çok açıldı. Kaliteli nakliye hizmeti veriyor tavsiye ederim.

Yorum Yaz

Call Now ButtonHemen Ara