Emniyettepe Mahallesi Nakliyat | Nakliyat365

Emniyettepe Mahallesi Nakliyat

Emniyettepe Mahallesi Nakliyat olarak, serbest nakliyeci olarak uzun yılların verdiği tecrübe ve iş disiplini ile hizmetimize devam ediyoruz.İstanbul içi her türlü yük ve eşya taşıma hizmeti veriyoruz.

Genel itibari ile; parça eşya taşıma, evden eve nakliyat, ofis taşıma, dükkan taşıma ve benzeri eşya ve yük taşıma hizmeti veriyoruz. Arif bey serbest çalışan bir esnaftır ve işini her zaman en iyi şekilde yapmanın derdindedir. İstanbul alibeyköy nakliyat olarak ve bir çok ilçe mahallede hizmet vermektedir. Ayrıca Emniyettepe Mahallesi Nakliyat ve çevre ilçelerden de bir çok nakliye işi yapmıştır. Nakliye fiyatları bir çok değişken varyasyona göre belirlenir. Örneğin 50 km bir mesafe ev eşyası taşıma bedeli ile 2 km mesafe için fiyatlar değişkenlik gösterir.

Bu sebeple dairenin kaçıncı katından kaçıncı katına taşınacak ve binanın asansörlü olup olmadığı gibi bir çok parametre fiyatı direk olarak belirler. Ayrıca eşyanın çokluğu ve azlığı da, çalışacak eleman sayısını etkileyeceği için fiyatı da otomatik olarak belirleyecektir.

 

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Call Now ButtonHemen Ara