Yeşilpınar Evden Eve nakliyat | İstanbul Evden Eve Nakliyat

Yeşilpınar Evden Eve nakliyat

Yeşilpınar Evden Eve nakliyat

Yeşilpınar evden eve nakliyat firması olarak müşteri odaklı yük taşıma hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Binlerce müşterisi ile 1995 yılından beri en iyi hizmeti vermek için elinden geleni yapmaya devam ediyor. Yeşilpınar ucuz nakliye firması arıyorsanız bizden fiyat almadan ev taşımacılığı yapmayın.

İstanbul evden eve nakliyat firması olarak ev eşyası taşımacılığı ,parça eşya taşıma, ofis taşıma, dükkan ve iş yeri taşımacılığının yanı sıra parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. İstanbul içi taşımacılık yaparken yeşilpınar nakliyat firmalarından farkımız bize güvenen devamlı çalıştığımız müşterilerimizdir. Ucuz ve müşteri odaklı taşımacılık yapmamız bizi bu zamana kadar getirmiştir.

Neden Yeşilpınar Nakliyat

Yeşilpınar nakliyat olarak eşyalarınızı önem vererek ve dikkatli taşıyoruz. Bizi diğer nakliyat firmalarından ayıran en önemli özelliğimiz, sizin eşyalarınızı bizim eşyalarımız olarak görüp büyük bir özen ve titizlikle taşımamızdır. Müşteri odaklı bir tutum sergilediğimiz için hem uygun fiyat vermeye çalışıyoruz hem de kaliteli hizmet vermeye çalışıyoruz. Ayrıca 1995 yılından beri nakliye piyasasında olduğumuz için oldukça tecrübeliyiz. Müşterilerimizi anlıyor, dinliyor ve istenilen hizmeti en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz.

Prensiplerimizin başında her zaman müşteriyi her konuda memnun etme ilkemiz bulunmakta. Birçok Yeşilpınar nakliye firmasına göre son derece ilkeli bir tutum sergilemeye gayret ediyoruz. Ev eşyası taşıma işlemi çoğu insan için sancılı ve sıkıcı bir süreçtir, insanların aklında çok fazla soru ve çekince vardır. Bizler işimizi son derece iyi yapmaya çalışıyoruz ve müşterilerimizden hep olumlu puanlar alıyoruz.

Eşya taşıma hizmetini almak istediğinizde karşılıklı anlaşmaya göre, ambalajlama, paketleme, koliye koyma ve yumuşak battaniye ile sarma işlemini yapıyoruz. Her türlü kaba eşya kırılacak eşya ve küçük eşyalarınız büyük bir titizlikle hazırlanarak kamyonete yüklenir. Taşıma esnasında hiçbir şekilde çizilme ve kırılma meydana gelmez.

Yeşilpınar Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir

İstanbul’un her semtinde ve ilçesinde yük ve eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Yeşilpınar nakliyat fiyatları neye göre belirleniyor; öncelikle eşyanın çokluğuna, dairenin bulunduğu kata, asansör olup olmadığına ve taşınacak yeni adresteki dairenin bulunduğu kata göre belirlenir. Ayrıca, taşınacak mesafede nakliyat fiyatlarına doğrudan etki etmektedir, aynı mahalle içi nakliye hizmeti daha uygun olabilirken, uzak mesafelere taşıma hizmeti biraz daha pahalı olabiliyor.

Kısacası nakliyat fiyatları; mesafe, eşyanın çokluğu veya azlığı, dairenin bulunduğu kata göre belirleniyor. Yeşilpınar nakliyeci arıyorsanız ve fiyatları öğrenmek için bizimle iletilime geçebilirsiniz.

Yeşilpınar evden eve nakliyat, yeşilpınar nakliye, yeşilpınar nakliyat, yeşilpınar evden eve ve yeşilpınar nakliye firması.

Facebook Comments

Etiketler: , , , , , , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Murat dedi ki:

    Yeşilpınardan şişliye ev taşıdık kendisi ile çok memnun kaldım. Hem ucuz hem kaliteli hizmet.

  2. Jamal dedi ki:

    Şuana kadar yeşilpınarda iki nakliye işi yaptık. Çok iyi niyetli biri. Piyasaya göre fiyatları gayet uygun. Ben herkese tavsiye ederim. Ne varsa eski topraklarda var 🙂

  3. Gulten dedi ki:

    Arif Abi ile yesillinarda nakliye işi yaptık çok memnun kaldik. Herkese tavsiye ediyorum.

Yorum Yaz