Gazi Mahallesi Nakliyat | İstanbul Evden Eve Nakliyat

Gazi Mahallesi Nakliyat

Gazi Mahallesi Nakliyat

Gazi mahallesi nakliyat olarak evden eve, ofis taşıma, parça eşya taşıma ve her türlü yükünüz itina ile taşınır. 1995 yılından beri Gazi mahallesi nakliyat olarak binlerce müşterimizin işini yaptık ve çalıştığımız kişiler nakliye işinden memnun kalmışlardır. Öyle ki müşterilerimiz bizi yakın çevresine tavsiye ederek piyasada önemli yerlere gelmemize ön ayak oldular.

Prensip sahibi ve her zaman müşteri odaklı çalışmamızı hep ön planda tuttuk. Gazi mahallesi ucuz nakliye prensibi ve müşteri memnuyetini bize her zaman bir adım öteye taşıdı. İstanbul evden eve nakliyat firması arıyorsanız bizden fiyat almadan ev taşımayın.

Uzun yıllar piyasada tutunmamız, bizi seven ve bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimiz sayesinde olmuştur. İşini severek yapan ve her zaman müşteri odaklı çalışan ekibimizle sizinle iş yapmaktan onur duyarız.

gazi mahallesi nakliyat, gazi mahallesi nakliye, gazi mahallesi ucuz nakliye, gazi mahallesi nakliyat firması

Facebook Comments

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. Serdal dedi ki:

  Çok başarlı bir nakliye firması. Hem şahıs olarak hem iş olarak kendi evini taşırmışçasına özverili iş yapan bir firma ve kişi. Gazi mahallesinde nakliyeci arıyorsanız. Bu abi ile mutlaka çalışmalısınız.

 2. Murat dedi ki:

  Arif abi ile çalıştık. 5 kişiden fiyat aldım en uygun fiyatı o verdi. İşim yine düşerse tekrar çalışmak isterim.

  1. Harun dedi ki:

   Evert arif abiyi bana biri tavsiye etmişti. Çok iyi biri işini severek yapıyor.

 3. Gülsüm dedi ki:

  Gazi mahallesinde yeşilpınara ev taşıdık. Uygun ve hızlı oldu. Çok memnun kaldık tavsiye ederim.

Yorum Yaz